21 грудня названо фіналістів проекту Х-фактор 5

Автор: 21 December 2014, 7:41 Рубрика Новости.

Х-фактор 5 21 грудня в ефір вийшла чергова програма шоу “Х-Фактор 5”. У фіналі проекту виступили три учасники – Кирило Каплуновський з Дзержинська Донецької області, Дмитро Бабак з Луганської області і тріо “Екстрім” з Луганська.

У прямому ефірі вони виконали по три пісні, серед яких був дует із зіркою. Луганські міліціонери співали з Олегом Скрипкою, Бабак виконав дует з Сарою Конор, а Каплуновський – з Гуру.

За результатами глядацького голосування до суперфіналу проекту пройшли двоє – Дмитро Бабак і тріо “Екстрім”, – повідомляє rivnist.in.ua.

Після оголошення результатів в соцмережах спалахнула хвиля обурення з боку глядачів. Багато фанів проекту почали писати, що результати голосування підтасовані.

“Ясна річ, що все куплено, але блін, я в шоці. З яких пір канал СТБ такий тупий, це ж рейтинг для них, за Кирила боліло більше людей, ніж у Бабака та Екстрім разом узятих!!!”, – написала одна з користувачок “ВКонтакте”.

“ІКС-ФАКТОР КУПЛЕНИЙ! НАЙКРАЩІ ПІШЛИ ІРА, КИРИЛ…. Залишився Бабак який співає типові пісні, і Тріо яких тягнуть з початку шоу… І ще тут говорять про чесність. Немає сенсу дивитися Ікс фатор, НЕ ЧЕСНЕ ШОУ “, – пише інша фанатка проекту.

Настороженість у глядачів викликав і той факт, що обидва учасника які залишились у проекті представляють підконтрольні ЛНР території.

“Я розумію, що в Луганську зараз несолодко. Але протягувати слабких заради слізних історій – це щонайменше нечесно”, – написав один з глядачів.

Відзначимо, що Каплуновський з самого початку проекту вважався одним з лідерів.

add your comment add this to delicious add this to digg share this on facebook Stumble this item

Информеры