«Величне століття»: що очікує телеглядача у 4-му сезоні

velikol Ось і підійшов до кінця 3-ій сезон всіма улюбленого серіалу «Величне століття». Що ж нас чекає в наступному сезоні?

Четвертий сезон обіцяє бути захоплюючим. Це пояснюється багатьма факторами: ми не побачимо у 4 сезоні красуні Мер’єм Узерлі, зміна в сценарії, і багато іншого.

За даними опитування більшість глядачів не влаштовує сценарист серіалу — Шахін Їлмаз. Після того, як померла Мераль Окай глядачі почали помічати »порожнечу» у сценарії. Тому, для створення 4-го сезону «Величного століття»: фанати вимагають нового сценариста. Вже навіть був висунутий кандидат, від тих же фанів. Ним став Керем Дерен.

В 4-му сезоні «Величного століття» помре Афіф Хатун, після чого головним скарбником в гаремі стане Фахрі Калфа. Вплив Сюмбюля Аги трохи зменшиться, так як ми побачимо ще більше євнухів в гаремі. Хюррем Султан стане настільки могутньою, що всі зрозуміють, що посунути її просто неможливо! Є Гюльфем в серіалі або її немає, стане непомітним, оскільки її роль у серіалі скоротять. Мерждан Ага відійде в сторону від всіх інтриг. Так як у нього буде 2 виходи: служити Хюррем Султан, або ж служити Фатьмі Султан. Нурбану стане служити вірою і правдою Хюррем Султан.

Також, прийде Фатьма Султан, сестра Султана Сулеймана. Вона буде грубою і нещадною. Цікаво те, що Фатьма не любитиме всіх, навіть Шехзаде Мустафу, єдиним надбанням Імперії, в її очах, буде маленький Шехзаде Джахангір. Можливо, роль Фатьми Султан дістанеться молодій актрисі Еджем Узун. Якій, до слова, нещодавно виповнився 21 рік, а грати їй доведеться жінку старше 40 років. Але ця інформація не була підтверджена в TIMS Production.

Також, в серіалі з’явиться Нурбану, яка стане майбутньої наложницею і дружиною Селіма, і піде по тому ж шляху, що і Хюррем.