Бокс – сила рук, чи сила гострих слів?

Бокс – сила рук, чи сила гострих слів У світі справжніх чоловіків, які демонструють силу та розум на рингу, вирують справжні пристрасті. Адже боксери, не завжди лише вдовольняються змаганням фізичної сили та спритності під час бою, але й розпочинають справжні баталії гострими виразами та погрозами ще задовго до першого раунду.

Не винятком став і бій між претендентами на пояс чемпіонів у середній ваговій категорії між американським боксером Челом Сонненом та боксером з Бразилії Андерсоном Сільва, який відбувся сьомого липня цього року.

Ще заздалегідь, до початку справжнього боксу, бразилієць обіцяв понівечити Чела Соннена та вибити йому всі зуби під час бою, радив знайти гарного спеціаліста, як наприклад ортодонт Львів, щоб той міг повернути посмішці американця пристойний вигляд. До того ж, у разі своєї перемоги Андерсон Сільва повідомив, що буде вимагати зміни правил самого боксу та його оцінювання у середній вазі, і запропонує свій варіант та своє бачення цього виду спорту.

Що стосується Чела Соненна, він не кидав слів на вітер, лише сказав, що впевнений у своїй перемозі, що саме йому надінуть чемпіонський пояс.

Слова — словами, а бокс — боксом… Саме бразильському боксеру Андерсону Сільва вдалося перемогти американського боксера Чела Соннена технічнім нокаутом, який врахував рефері.

Здається, перемагають не тільки ті , хто здатні фізично подолати противника, але й ті, хто володіють гострим словом.

Шевцова Ольга